Sennik - zgubić się

4
5 Rate

Etykiety:

sen o zgubieniu się / zgubić się sennik / znaczenie snu zgubić się / zgubić się w labiryncie sennik / zgubić się w kościele sennik

Jeśli we śnie się gubisz, może to oznaczać, że za bardzo się przejmujesz wszystkimi sprawami. Znaczenie snu zgubić się to również jakieś ciekawe odkrycie. Sen o zgubieniu się oznacza też, że sprawy finansowe nie dają Ci spokoju. Kiedy gubisz kogoś innego, nie czujesz się dobrze w związku, który tworzysz. Postaraj się coś w nim zmienić, inaczej nie będziesz szczęśliwy. 

Według sennika zgubienie się w labiryncie zwiastuje rozwiązanie jakiegoś poważnego problemu. Zgubienie się w ciemnościach to zastój w rozwoju. Zgubienie się w lesie symbolizuje niepomyślne zrealizowanie planów. Zgubienie się w nieznanym mieście ostrzega przed pracownikami, którzy mogą próbować Ci zaszkodzić. Zgubienie się w kościele to znak, że będziesz żałować popełnionych błędów. Zgubienie się w pracy to nieporozumienia ze współpracownikami. Zgubienie się we własnym domu to bałagan w życiu osobistym. Kiedy zaś gubisz się na wycieczce, czeka Cię życiowa podróż.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Kathrin | 5 star star star star star
Śniło mi się że znam bardzo dobrze miejsce w którym się znajduje ale jednak i tak błądziłam.. Nie mogłam sobie przypomnieć co to za miejsce i dlaczego tam byłam.. Wyjaśni mi to ktoś?
Marek | 5 star star star star star
Jak fajnie, że znalazłem tą stronę z interpretacjami snów. Niedawno akurat miałem sen o zgubieniu się w kościele. Błądziłem w kościele jak w labiryncie i nie mógł znaleźć wyjścia, miałem wrażenia, że kościół ma tysięcy pokoi.
55tusia | 5 star star star star star
snilo mi sie ze sie zgubilam w lesie i zobaczylam tam jelenia. czy ten jelen ma jakies znaczenie?
Olek | 5 star star star star star
Miałem sen o tym, że zgubiłem się w lesie w rodzinnym mieście, co dla mnie jest dziwne bo nawet jakbym tam teraz pojechał to bym się odnalazł. Według tego sennika powinienem bardziej przemyśleć swoje plany.

Zaciekawi Cię również: