Sennik - Zabijać wszy

1
5 Rate

Etykiety:

wszy / zabijać wszy / pozbycie się wszów / wszy na głowie / wszy na włosach

Wszy na ogół nie kojarzą się pozytywnie i są naszym źródłem odrazy, a nawet często paniki. Jako motyw pojawiający się w marzeniach sennych symbolizują niezadowolenie, bezsilność, irytacje, strach, nękające nas wyrzuty sumienia oraz poczucie winy. Być może masz w życiu jakąś osobę, sytuację albo relację, od której pragniesz się odciąć. Jaki sens ma więc sen o zabijaniu wszy?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Ciągłe nieudane próby pozbycia się wszy we śnie to sygnał, że nie jesteś w stanie uwolnić się od jakiegoś czynnika, który czyni Twoje życie bardziej problematycznym.
  • Sen o zniszczeniu wszy przez ich otrucie albo destrukcję przynosi złe wieści. Zwiastuje on śmierć bliskiego bądź też osoby, z którą pozostajesz w bliskich relacjach.
  • Sen, w którym widzisz siebie podczas próby pozbycia się wszy poprzez ich zniszczenie należy uznawać za ostrzeżenie, albowiem wmieszasz się w jakieś trywialne, zupełnie bezsensowne sprawy.  Inna interpretacja z kolei zapowiada polepszenie Twojej sytuacji życiowej.
  • Zabijanie wszy jako przedmiot marzeń sennych posiada kilka interpretacji. Uda Ci się wyswobodzić spod bagażu powracającego, przykrego wspomnienia albo sytuacja zmusi Cię do wykonania niemiłego obowiązku. Inne znaczenie mówi o tym, że nie musisz się martwić, ponieważ choroba bądź niepowodzenie to coś przejściowego i uda Ci się to pokonać.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


klaudia | 5 star star star star star
Cały dzień mam wrażenie, że wszy biegają po mnie i to wszystko po tym głupim śnie. Chociaż wiem już co oczekiwać po takiej nocy.

Zaciekawi Cię również: