Sennik - wszy we włosach

1
5 Rate

Etykiety:

wszy na głowie / wszy we włosach / sen o włosach

Jeżeli myślimy „wszy", w naszej głowie pojawiają się negatywne odczucia. Jeżeli nieszczęśliwie je mamy, odczuwamy wstyd, skrępowanie i odrazę, mimo że jest to bardzo popularna choroba, którą może się zarazić każdy posiadacz włosów. Jako symbol we śnie wskazuje na frustrację, zirytowanie, obawę, strach, poczucie winy i wyrzuty sumienia. Możliwe też, że czujemy się brudni emocjonalnie albo powinniśmy zdystansować się do czegoś bądź kogoś w naszym życiu. Jak mamy więc interpretować sen o posiadaniu wszy we włosach?
Szczegółowe znaczenie snu:

  • Sen o wszach we włosach ma wiele interpretacji, wykazujących się różnymi znaczeniami
  • Sen o wszach we własnych włosach symbolizuje Twoją chorobę w niedalekiej przyszłości, natomiast w czyichś włosach- chorobę kogoś z Twojego najbliższego otoczenia, która może objąć członka rodziny, znajomego lub przyjaciela.
  • Dużo wszy w swoich włosach jako symbol senny oznacza, że w niedalekiej przyszłości znacznie się wzbogacisz.
  • Zobaczyć wszy w cudzych lub własnych włosach jako przedmiot marzeń sennych zapowiada nadejście pomyślnego dla Ciebie czasu, podczas którego szczęście dopomoże Ci zrealizować to, czego pragniesz.
  • Sen o niewielkiej ilości wszy we włosach zawiera ostrzeżenie przed komplikacjami, z którymi będziesz musiała bądź musiał się zmierzyć na drodze do realizacji jakiegoś przedsięwzięcia w Twoim życiu.
  • Sen, w którym widzisz obcinanie włosów z powodu wszy oznacza, że nie możesz dać się wplątać w czyjąś gierkę
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Guska96 | 5 star star star star star
Bardzo fajny sennik, który się sprawdza! Dziękuje za sprawdzone informacje ;)

Zaciekawi Cię również: