Sennik - wiewiórka

3
5 Rate

Etykiety:

wiewiórka sennik / sen o wiewiórce / znaczenie snu o wiewiórce / ruda wiewiórka sennik / martwa wiewiórka we śnie

Według sennika wiewiórka może być zarówno dobrym znakiem, jak i tym nieco gorszym. Po pierwsze symbolizuje ona małżeństwo czy też potomka. Po drugie jest oznaką egoizmu oraz zagarniania pod siebie pewnych rzeczy, przez co postrzegani jesteśmy jako samolubni. 

Jeśli we śnie obserwujemy jedzącą wiewiórkę, czeka nas spokojne i szczęśliwe życie. Gdy ją nagle zobaczymy, dla wolnych osób jest ona zapowiedzią ślubu, a dla małżonków pojawienia się dziecka. Karmienie wiewiórki to symbol miłych chwil, które spędzimy w gronie przyjaciół. Głaskanie jej wróży wesołe zdarzenie. Jeśli wiewiórka nas atakuje lub pogryzie, ktoś z naszych bliskich zrobi nam przykrość. Sen o wiewiórce martwej oznacza śmierć kogoś bliskiego. Gdy próbujemy ją złapać, musimy być ostrożni, bo czeka nas jakieś niebezpieczeństwo. Jeśli w naszym śnie pojawia się kilka wiewiórek, przed nami pozytywne zmiany. Zabicie wiewiórki to znak śmierci w rodzinie. 

Ruda wiewiórka wskazuje na nasze przywiązanie do tradycji. Znaczenie snu wiewiórka czarna to wyjątkowe chwile z partnerem.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


pawel | 5 star star star star star
tylko jeden raz miałam sen o wiewiórce. nie pamiętam jednak co wiewiórka w śnie robiła ale wiem że była ruda
Kamila | 5 star star star star star
we snie widzialam wiewiorke jedzaca orzeszka. dalam jej kolejnego i zaczela jesc tego mojego :D
Patrycja | 5 star star star star star
Miałam sny o tym, że spoglądałam na jedzącą orzeszka wiewiórkę na drzewie, później ta wiewiórka spoglądała na mnie i podchodziła a ja zawsze miałam w kieszeni kilka orzeszków ale zawsze dawałam jej tylko jednego. Gdyby nie ten sennik to nie wiedziałabym co ten sen oznacza, a tak to mogę spać spokojnie i karmić wiewiórki w snach.

Zaciekawi Cię również: