Sennik - tort

3
5 Rate

Etykiety:

sen o torcie / tort sennik / znaczenie snu o torcie / tort we śnie / brzydki tort sennik / kroić tort we śnie / kupować tort sennik

Jeśli we śnie widzisz tort, musisz się nauczyć dokonywać podziału obowiązków dla siebie i innych, by nie musieć wszystkiego robić samemu i uczyć ich odpowiedzialności. Pracujesz za dużo albo wręcz zrzucasz wszystko na innych wykazując bardzo egoistyczne podejście. 

Kupowanie tortu oznacza uznanie i akceptację dla wspólnego działania. Częściowo zjedzony tort symbolizuje utracone szanse. Tort urodzinowy zwiastuje niespodziankę ze strony rodziny czy znajomych. Jedzenie kawałku tortu to zapowiedź mile spędzonego czasu. Otrzymanie tortu w prezencie to znak, że zbliża się do nas wielkie szczęście. Znaczenie snu tort weselny to ważne w życiu wydarzenie, które będzie Cię dotyczyło. Jeśli we śnie pieczesz tort, otrzymasz od kogoś zaproszenie na ciekawe przyjecie. Według sennika tort czekoladowy symbolizuje dobrą opinię wśród ludzi, jaka się cieszysz. Sen o torcie orzechowym oznacza zadowolenie z samego siebie. 

Jeżeli tort we śnie jest brzydki lub niesmaczny, posiadamy pewne problemy z przyjaciółmi. 

Krojenie tortu to zapowiedź rodzinnej kłótni. Dawanie go komuś to zawód miłosny. Pieczenie tortu oznacza szczęśliwy związek. Przyrządzanie tortu owocowego zwiastuje zaskoczenie i radość.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Anka | 5 star star star star star
snilo mi sie ze bylo moje wesele i kroilam tort. pierwszy kawalek mi spadl na ziemie. kolejny ukroilam juz dobrze jednak nie dalo sie go zjesc. kompletnie nie nadawal sie do podania go gosciom. nie wiedzialam co zrobic wiec "przez przypadek" popchnelam tak stolik z tortem ze caly wyladowal na ziemi :D
kuba | 5 star star star star star
Pierwszy raz w śnie widziałem czarny tort, całkowicie czarny, ale mi bardzo smakował. Jak możecie potraktować ten dziwny nietypowy dla tortu urodzinowego kolor?
jadwigas | 5 star star star star star
snil mi sie tort na moje 18 urodziny.. najgorsze w nim bylo ujrojenie w miare rownych i niezbyt duzych kawalkow.. dlugo mi to zajelo :D ale sie udalo!

Zaciekawi Cię również: