Sennik - talerze

4
5 Rate

Etykiety:

sen o talerzach / znaczenie snu talerze / talerze sennik / tłuc talerze we śnie / myć talerze sennik / kupować talerze sennik

Mogłoby się wydawać, że sen o talerzach to nic ważnego jednak według sennika talerze to również szeroka symbolika.

Jeżeli we śnie tylko widzisz talerze to znak, że w najbliższym czasie weźmiesz udział w jakiejś bardzo ważnej uroczystości, która będzie mieć dla ciebie spore znaczenie.

Sen o tym, że kupujesz talerze zapowiada wizytę osoby, z którą od wielu lat nie miałeś kontaktu. Z kolei sen o tym, że niesiesz talerze to zapowiedź bardzo radosnych wydarzeń, z którymi będziesz chciał dzielić się ze znajomymi.

Jeżeli we śnie tłuczesz talerze, albo widzisz już stłuczone oznacza to, że w najbliższym czasie osiągniesz pewne korzyści, które będą mieć dla ciebie długofalowe pozytywne znaczenie.

Sen o myciu talerzy oznacza, że zbyt często wyręczasz innych ludzi w ich obowiązkach.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Majka | 5 star star star star star
ostatnio mialam sen ze bylam w sklepie i zaczelam rzucac talerzami. chcialam aby rozbily sie na malutkie kawaleczki. byly jakies bardzo drogie i eleganckie jednak cos mi sie w nich nie podobalo. nie wiem czemu nimi rzucalam zamiast np wyjsc ze sklepu :D czy cos to moze oznaczac?
karol | 5 star star star star star
A kolor naczynia ma znaczenie? Bo widziałam czarne talerzy.
ewelina | 5 star star star star star
Czesto wyreczam ludzi w obowiazkach.. chyba czas pomyslec o sobie..
Nikon | 5 star star star star star
Czyli jeśli mam sny o tym, że widzę talerze, później idę do sklepu z porcelaną, kupuję kilka i rzucam nimi po całym mieście to nadchodzą pozytywne i radosne chwile? Mam nadzieję, że ten sennik się sprawdzi.

Zaciekawi Cię również: