Sennik - Szukanie butów

0

Etykiety:

szukać buty / szukanie butów / szukanie obuwia / zgubić buty / odnaleźć buty

Symbolika butów odnosi się do pozycji zajmowanej w społeczeństwie. Szukanie we śnie odczytuje się jako pragnienie znalezienia czegoś brakującego lub potrzebnego w życiu.
 
Być może rozmyślasz, jak rozwiązać jakiś problem.
 
  • Jeżeli śni Ci się szukanie obuwia, zapewne obecnie poszukujesz pomysłu na siebie lub właściwej drogi w życiu albo też próbujesz odkryć swoją tożsamość.
  • Zgubienie nowego obuwia i szukanie go we śnie sygnalizuje, że powinnaś bądź powinieneś wziąć pod lupę swoje życie i uzmysłowić sobie, co chcesz od niego otrzymać. Jak myślisz, w jaki sposób uda Ci się odnaleźć to, czego chcesz? Jednakże mierz siły na zamiary. Stawiaj sobie realne do osiągnięcia cele i wybieraj metody, które powinny być zgodne z Twoimi umiejętnościami i chęciami.
  • Szukanie jednego buta to symbol niewłaściwego podejścia do Twojego aktualnego położenia życiowego, w wyniku czego nie jesteś w stanie osiągnąć sukcesu. Alternatywnie sen taki może oznaczać, że pragniesz odnaleźć w swoim życiu osobę, która będzie wykazywała podobne do Ciebie podejście do życia.
  • Symbol odnalezienia zgubionych przez Ciebie butów oznacza, że znalazłaś bądź znalazłeś swój sposób na życie i wracasz na dobrą drogę.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Zaciekawi Cię również: