Sennik - Szczeniaki

1
5 Rate

Etykiety:

szczeniaki / mały psy / głodne szczeniaki / silne szczeniaki / przygarnąć szczeniaka

Kiedy myślimy „szczeniaczek”, na ogół przychodzą nam do głowy pozytywne skojarzenia. Pojawiający się w naszych snach może reprezentować ufność, oddanie, wierność, spontaniczne podejście, niewinność, czystość intencji oraz przywiązanie. Nie sposób zapomnieć też o negatywnych znaczeniach, które eksponują zdziecinnienie, nieostrożność i niedoświadczenie.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Szczeniaczek jako przedmiot marzeń sennych ukazuje radosny charakter pewnej relacji w Twoim życiu. Ta przyjaźń z kimś ulegnie konsolidacji, a bardzo możliwe, że przemieni się w coś znacznie poważniejszego. Podświadomość daje Ci bowiem znak, że możesz zaufać danej osobie. Ponadto szczeniaczek w naszym śnie może oznaczać, że względem innych ludzi okazujesz zbyt mało troskliwości.
  • Z pewnością niebawem czeka Cię zawrotny sukces w pracy, jeżeli w Twoim śnie szczeniaczki są zdrowe oraz silne.
  • Głodujące małe pieski symbolizują zmartwienia, które niebawem Cię dotkną. Przypomnij sobie, jaka była liczba tych szczeniaczków, ponieważ od tego zależy skala problemów, z którymi będziesz się mierzyć.
  • Jeżeli widzisz we śnie chorego szczeniaczka, możliwe są trzy znaczenia: choroba, zła sytuacja finansowa albo problem większego rozmiaru.
  • Dopuściłaś bądź dopuściłeś się zaniedbań w związku z własnym życiem towarzyskim, jeżeli masz sen o martwym szczeniaku. Jakaś osoba łaknie Twojej uwagi i spędzania czasu z Tobą.
  • Opiekowanie się małymi szczeniaczkami we śnie ma następujące znaczenie: Twoją cechą rozpoznawczą jest troskliwość. Ponadto bardzo istotną kwestię stanowi dla Ciebie dbałość o kontakty towarzyskie. Nie lubisz, gdy ktoś czuje się z Twojego powodu zaniedbany.
  • Jeżeli we śnie przygarniasz szczeniaka do swojego domu, oznacza to, że jesteś uczuciową osobą, której przyjemność sprawia pomaganie innym.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


BeAtA | 5 star star star star star
Bardzo fajna interpretacja snu, jestem pozytywnie zaskoczona :)

Zaciekawi Cię również: