Sennik - piwo

3
5 Rate

Etykiety:

sen o piwie / sennik piwo / znaczenie snu o piwie / kupowanie piwa sennik / piwo w butelce sennik / umawiać się na piwo we śnie

Sen o piwie jest dla nas pewnego rodzaju ostrzeżeniem. Sugeruje on zazwyczaj pogorszenie się stanu zdrowia. Pojawia się ono również u osób, które prowadzą rozrywkowy tryb życia. Posiada ono jednak także optymistyczną interpretację, więc nie należy się też go obawiać. 

Znaczenie snu piwo jasne to zwycięstwo lub też miła wiadomość. Ciemne piwo symbolizuje powodzenie w finansach. Kiedy je rozlejesz przez przypadek, czeka Cię strata i rozczarowanie. Kiedy pijesz je w barze pośród ludzi, możesz teraz nawiązać ciekawe znajomości dzięki swojej charyzmie. Upicie się piwem we śnie oznacza wyjście z kłopotów przy odrobinie szczęścia. Kiedy widzisz jak inni pija piwo, czeka Cię smutek. Według sennika piwo w butelce oznacza zbliżającą się imprezę. Piwo w puszce jest symbolem problemów z porozumieniem się z innymi. 

Jeśli piwo Ci się stłucze, możesz coś stracić. Grzane piwo oznacza, że Twoje towarzystwo jest dla ludzi cenne. Gdy samemu warzysz piwo, czeka Cię zadowolenie i satysfakcja. Mętne piwo to zmartwienia i troski. Słodkie piwo symbolizuje szczęście w grach hazardowych. 

Kiedy umawiasz się na piwo, pewna osoba w Twoim otoczeniu nie jest dla Ciebie życzliwa. Wylanie piwa oznacza trudne chwile. 

Kupowanie piwa sugeruje, że Twoje problemy wcale nie są takie wielkie, jak je widzisz.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Nika | 5 star star star star star
umowilam sie na piwo z kims kogo zupelnie nie znalam. jak zamowilam piwo to sie okazalo ze zmiast piwa w butelce byl sok. chcialam wymienic na inne jednak kelnaer powiedzial ze nie ma innego piwa. czy to znaczy ze powinnam zwrocic na jakas osobe szczegolna uwage?
Jasio | 5 star star star star star
Uwielbiam piwo.. Nawet śnie o nim :D
aaniaaa | 5 star star star star star
snilo mi sie ze wylalam odrobine piwa.. ale to byla mikroskopijna ilosc.. dalej sie to liczy jako trudne chwile?

Zaciekawi Cię również: