Sennik - piorun

0

Etykiety:

znaczenie snu o piorunie / piorun sennik / sen o piorunie / bać się pioruna sennik / piorun kulisty sennik / piorun uderzający w drzewo sennik

Chociaż sen o piorunie nie jest przyjemny, nie należy się go obawiać. Najczęściej ma on pozytywne znaczenie, może zwiastować wielką sławę lub jakieś znaczące odkrycie. 

Kiedy boisz się pioruna we śnie, przejmujesz się niepotrzebnie i na zapas. Musisz zacząć myśleć pozytywnie. Burza z piorunami oznacza pomyślność oraz wielkie sukcesy, również w sferze zawodowej. Piorun trafiający w dom to straty w biznesie. Błyski widziane na niebie symbolizują spory sukces, z którego będziesz bardzo dumny. Według sennika piorun uderzający z hukiem to jakaś przeszkoda w realizacji planów. Znaczenie snu piorun, kiedy Cię on trafia, to przezwyciężenie wszystkich problemów i okres stabilizacji życiowej. 

Piorun kulisty oznacza osiągnięcie korzyści w ciekawych okolicznościach. Pioruny pojawiające się przy pogodzie to dobry znak na przyszłość. Pioruny z grzmotami oznaczają radosne spotkanie z przyjaciółmi. 

Piorun uderzający w drzewo jest zwiastunem jakiegoś ciosu np.: utraty ukochanej osoby czy też rozstania z nią.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Zaciekawi Cię również: