Sennik - papież

1
5 Rate

Etykiety:

papież sennik / sen o papieżu / znaczenie snu o papieżu / umierający papież sennik / spotkać papieża we śnie / błogosławieństwo papieża sennik

Sen o papieżu zazwyczaj oznacza jakąś miłą nowinę. Może on nas przygotowywać na jakieś ważne wydarzenie. Jeśli ostatnio odczuwałeś smutek i niepokój, teraz nadejdą dla Ciebie lepsze dni. 

Kiedy we śnie spotykamy papieża, jest to znak pocieszenia oraz radości, które nas dosięgną. Rozmowa z nim oznacza złe zachowanie lub duży zaszczyt, jaki nas spotka. Może też ulec poprawie nasze samopoczucie. Jeśli we śnie to my jesteśmy papieżem, posiadamy wysoką pozycję wśród bliskich osób. Spotkanie papieża Franciszka to zażegnanie konfliktów i łagodne podejście do ludzi. Kiedy natomiast widzimy we śnie Jana Pawła II, zyskasz siłę i odwagę, by nie bać się przeciwności losu. Błogosławieństwo od papieża to symbol powodzenia oraz dobrego zdrowia. 

Jeśli widzisz jak papież umiera, otrzymasz na czas pomoc i wsparcie. Według sennika papież zmartwiony i przygnębiony oznacza, że nie zostaniesz sam w trudnych momentach. Chory papież zwiastuje pokonanie choroby. Modlenie się z nim to znak, że sprawisz komuś radość. Znaczenie snu papież, którego całujesz w dłoń lub pierścień, to spełnienie Twoich pragnień.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


emiliaWanda | 5 star star star star star
widzialam jak papiez umiera. pomagalam mu w ostatnich chwilach zycia. podawalam wode, towarzyszylam.. udzielil mi ostatnim tchem blogoslawienstwa i powiedzial, ze wstawi sie za mna w niebie..

Zaciekawi Cię również: