Sennik - lis

2
5 Rate

Etykiety:

sen o lisie / znaczenie snu o lisie / lis sennik / schwytać lisa sennik / futro z lisa sennik / zabić lisa we śnie

Lis kojarzony jest z przebiegłością, sprytem i często złośliwością. Nic więc dziwnego, że według sennika lis to często bardzo negatywny symbol.

Sen o lisie bardzo często jest ostrzeżeniem przed zdradą, różnymi intrygami, jak również przed wrogami i ludźmi fałszywymi wobec osoby śniącej.

Widzieć lisa we śnie to znak, że powinieneś bardzo dobrze zabezpieczyć swoje interesy. Zadbaj o to, aby pewne twoje sprawy były poufne, ponieważ pewne osoby w twoim toczeniu bardzo chcą ci zaszkodzić.

Pogoń za lisem w marzeniach sennych oznacza, że w realnym życiu marzysz o tym, aby przeżyć coś bardzo fascynującego i ekscytującego.

Schwytać lisa we śnie oznacza dla ciebie spore zyski, które wynikną z odkrycia pewnej istotnej sprawy, a czasem odkrycia zdrady.

Sen o oswojonym lisie to przestroga osobą, która udaje twojego przyjaciela, jednak tak naprawdę próbuje ci na wszelkie sposoby zaszkodzić.

Futro z lisa widziane we śnie to ostrzeżenie przed manipulacją z estrony dobrze znanej ci osoby.

Zabicie lisa często interpretowane jest jako zapowiedź nowego etapu w życiu i usamodzielnienia się.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Dominiq | 5 star star star star star
Gdy lis mnie atakuje może to oznaczać coś negatywnego? Całe moje ciało było podrapane.
Jerzyk | 5 star star star star star
Z miesiąc temu śniłem o oswojonym lisie.. I niestety interpretacja się sprawdziła.. Okazało się że mój dobry znajomy chciał mi zaszkodzić w każdy możliwy sposób!

Zaciekawi Cię również: