Sennik - lew

0

Etykiety:

znaczenie snu o lwie / sennik lew / sen o lwie / śpiący lew sennik / bać się lwa we śnie / zabić lwa sennik

Lew jest królem zwierząt, z którym są utożsamiane takie cechy jak siła witalna, waleczność, odwaga oraz energia. Zwierzę to kojarzymy jako władcze i pewne siebie. Może ona wskazywać nam więc na cechy, których nam brakuje, by osiągnąć sukces lub też wskazywać na te niepotrzebnie eksponowane. Jeśli widzimy we śnie lwa, oznacza to, że posiadamy wiernego i prawdziwego przyjaciela. Biegnący lew jest symbolem pewnych zdarzeń, które przyniosą wiele stresu i nerwów. Kiedy widzimy go na wolności, napotkamy potężnego przeciwnika w walce o szczęście. 

Sen o lwie śpiącym oznacza spokój i harmonię w rodzinie. Jazda na lwie to znak pomocy otrzymanej od wpływowej osoby. Polowanie na lwy oznacza zbyt śmiałe przedsięwzięcie. Według sennika lew, który ryczy lub słyszymy tylko jego ryk to zwiastun otrzymania lepszego stanowiska pracy. Kiedy nas on ściga, będziemy mieć kłopoty z szefem. Jeżeli we śnie lew Cię atakuje, grozi Ci wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy się przed nim bronisz, unikniesz przykrości dzięki swojemu rozsądkowi oraz rozwadze. 

Jeżeli we śnie boisz się lwa, obrazisz jakąś ważną osobę i będziesz musiał ponieść tego konsekwencje. Pokonanie lwa symbolizuje stawienie czoła nawet najbardziej zaciekłym wrogom. Lew w klatce oznacza zwycięstwo nad nieprzyjaciółmi. Według sennika lew na uwięzi zwiastuje udaną próbę uchronienia się przed wrogiem. Zabicie lwa oznacza, że pokonasz wszystkie przeszkody, nawet te największe. Sen o lwie martwym wróży osłabienie przeciwnika. Znaczenie snu młody lew to nowy biznes, który szybko przyniesie korzyści. Ujarzmienie lwa to zapowiedź sukcesu. 

Kiedy lew jest naszym towarzyszem, będziemy budzić lęk w otoczeniu i zdobędziemy liczne wpływy. Lwica z młodymi symbolizuje pojednanie z przyjacielem. Lwia skóra jest synonimem bogactwa. Jedzenie lwa oznacza zaś zaszczytne stanowisko. Jeśli we śnie głaszczesz lwa, ustabilizuje się Twoja pozycja w pracy. Kiedy lew Cię pożera, musisz jeszcze długo czekać na sukces. Ranny lew jest zaś zapowiedzią okresu pełnego wzlotów i upadków.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Zaciekawi Cię również: