Sennik - lądowanie

0

Etykiety:

lotnisko / lot samolotem sennik

Lotnisko, miejsce początku i końca niejednej podróży, miejsce ogromnej radości, jak i wielkiego żalu, smutku rozstania. To nadzieja na początek emocjonującej przygody, podróży, to oczekiwanie na powrót kogoś bliskiego. Radości i smutki. Pozytywne i negatywne uczucia. Czy takie też znaczenie będzie miał sen o lotnisku?
  • Należy zwrócić dokładniejszą uwagę na sytuację, jaka miała miejsce we śnie i spróbować poszukać znaczeń, odkryć, jakie przesłanie niesie taki sen, być może jest cenną wskazówką, jak postąpić w określonej sytuacji w życiu. 
  • Jeśli śniący widzi siebie w drodze na lotnisko, to może być odzwierciedleniem spełnienia jego dążeń, aspiracji, celów i planów życiowych. Są to bardzo ważne aspekty jego życia, może to być znak zbliżającego się ślubu, zawarcia małżeństwa, ale też zmiany pracy, awansu, polepszenia statusu społecznego. Jeśli w drodze na lotnisko pojawiają się problemy, mogą mieć one odniesienie do realnej sytuacji, kiedy jakieś wydarzenie lub osoba zakłóci realizowanie tych planów, ale nie należy zbyt mocno się na nich skupiać, gdyż śniący poradzi sobie z ich rozwiązaniem.
  • Lotnisko we śnie jest również zapowiedzią zbliżającej się wizyty kogoś bliskiego, być może kogoś, kogo śniący już dawno nie widział.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Zaciekawi Cię również: