Sennik - buty zimowe

1
5 Rate

Etykiety:

buty zimowe / zimowe obuwie / nosić zimowe buty

Buty, które nosi określona osoba, mogą wiele powiedzieć o jej usposobieniu.. Jako motyw pojawiający się w snach odzwierciedlają pozycję społeczną, na którą składają się płaszczyzna zawodowa- czyli wykonywana praca, ogólna sytuacja finansowa i płaszczyzna osobista- posiadane zdolności, kontakty społeczne, poczucie własnej wartości. Zima zaś jest symbolem pełnym znaczeń, które możemy odczytywać w kontekście naszego zdrowia, emocji, relacji czy pracy. Z kolei buty zimowe mogą posiadać wiele znaczeń.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Zimowe obuwie w naszych śnie stanowią zapowiedź nadejścia problemów, które będą Cię chwilami przerastać.
  • Motyw senny noszenia obuwia zimowego zapowiada śmierć Twojego bliskiego, a może również oznaczać, że powinnaś bądź powinieneś być realistą zamiast uciekania w świat marzeń.
  • Możesz spodziewać się poprawy sytuacji finansowej lub stosunków z pewnymi osobami, jeżeli masz sen z nowym obuwiem sportowym w roli głównej.
  • Sen o starych butach zimowych posiada następującą interpretację: w niedalekiej przyszłości pogorszy się stan Twojego zdrowia i dodatkowo pojawią się jeszcze inne problemy.
  • Najwyraźniej chcesz zakończyć swój obecny związek w przypadku, gdy we śnie kupiłaś bądź kupiłeś buty zimowe. Jeżeli tylko oglądasz takie obuwie, wtedy oznacza to, że myślisz poważnie o rozstaniu.
Komentuj

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


lorena | 5 star star star star star
A co jak miałam sen, że spaceruje w lecie w zimowych butach? Czy to że to było akurat w lecie ma znaczenie?

Zaciekawi Cię również: